Breaking News

Firma

outsourcing ksiegowy

Outsourcing księgowy dla firm — czym jest?

2 stycznia 2023

Jeżeli twoja firma prężnie się rozwija, korzystanie z usług jednego księgowego może być niewystarczające. Z czasem okaże się, że możesz zdecydować się na dwa rozwiązania tej sytuacji. Albo postawisz na rozwój własnego działu księgowości, albo zatrudnisz firmę zewnętrzną. Coraz więcej przedsiębiorców kieruje się kwestiami ekonomicznymi i z tego powodu stawia na drugie rozwiązanie. Co zatem […]

Read More

Jak wdrożyć grywalizację w swoim biznesie?

30 października 2022

Grywalizacja to proces wykorzystywania elementów typowych dla gier (zdobywanie punktów, osiąganie leveli) w kontekstach niezwiązanych z grą w celu angażowania i motywowania ludzi. Prawidłowo wdrożona grywalizacja może pomóc firmom osiągnąć ich cele, zapewniając klientom przyjemne i satysfakcjonujące doświadczenie. Istnieje wiele korzyści płynących z grywalizacji Twojej firmy, w tym zwiększone zaangażowanie klientów, lojalność i konwersje. Jednak ważne jest, […]

Read More
automatyzacja przemyslu

Automatyzacja procesów produkcyjnych – od czego zacząć?

30 września 2022

Automatyzacja procesów produkcyjnych może odkryć przed firmą wiele nowych możliwości. Jakie jednak kroki należy wykonać najpierw?

Read More
hotel pracowniczy

Hotel dla pracowników – jak wybrać najlepszy?

27 września 2022

Prowadząc firmę, która świadczy usługi w miastach oddalonych od miejsca zamieszkania pracowników, należy zadbać o ich zakwaterowanie. Oznacza to konieczność zapewnienia miejsc noclegowych, spełniających określone kryteria. Jak wybrać odpowiedni hotel dla pracowników?

Read More

Jak przygotować katalog do druku?

7 września 2022

Masz zapisany w pliku na komputerze gotowy katalog z ładnymi zdjęciami, grafikami i opisami i nie wiesz, co dalej? By trafił do klientów, którzy zechcą nabyć eksponowane produkty, konieczny jest druk katalogu na wysokiej jakości papierze i solidne klejenie. Jak wydrukować katalog?

Read More
biuro do wynajecia

Biura do wynajęcia – czym się kierować przy wyborze?

5 września 2022

Biura do wynajęcia to profesjonalna przestrzenie dla każdego przedsiębiorcy. To właśnie dzięki nim może on zadbać o swoją przestrzeń. Czym kierować się przy wybieraniu tego typu powierzchni? Eksperci informują.

Read More
sklep online

Czy warto wprowadzić darmową dostawę w sklepie internetowym?

5 września 2022

Czas oczekiwania na przesyłkę, metody jej dostarczenia oraz koszt, z jakim ta usługa się wiąże, często stają się kluczowymi czynnikami wpływającymi na decyzje zakupowe konsumentów. Wprowadzenie darmowej dostawy jest zabiegiem bardzo korzystnym i zachęcającym potencjalnych klientów do korzystania z usług Twojego przedsiębiorstwa, jednak będzie to równoważne z ponoszeniem przez Ciebie kolejnych kosztów. Jeśli zastanawiasz się, […]

Read More

Wózek hotelowy na pościel – niezbędnik w ośrodku wypoczynkowym

31 sierpnia 2022

Przemierzając hotelowe korytarze, zwykle nie zwracamy uwagi na jeden z niezbędnych elementów ich wyposażenia, jakimi bez wątpienia są wózki hotelowe. Jeśli faktycznie pozostają one niezauważone, to znaczy, że właściciel dokonał mądrego zakupu. Wygląd, który nie absorbuje uwagi gości to jedno z trzech podstawowych kryteriów, którymi należy się kierować przy ich wyborze.

Read More

Organizacja konferencji krok po kroku

31 sierpnia 2022

Konferencja biznesowa to ważne wydarzenie w dziejach firmy. Tego typu event organizuje się na przykład w celu celebracji sukcesów (wejście na nowe rynki, rekordowy zysk itp.) oraz zaprezentowania planów na najbliższe lata. Aby jednak całe wydarzenie mogło przebiec sprawnie, konieczne jest sprawna organizacja konferencji krok po kroku. O jakich elementach należy wówczas pamiętać? Zapoznaj się […]

Read More
przesylki

Jak zwracać paczki kurierskie?

23 maja 2022

Chyba każdy choć raz był zmuszony zwrócić zakupiony towar. Procedura odstąpienia od umowy kupna przedmiotów z internetu nieco różni się od tej znanej ze sklepów stacjonarnych. Jak więc zwrócić paczki kurierskie?

Read More
zamowienia

Jak oszczędzać na wysyłkach kurierskich?

16 maja 2022

Niegdyś bardzo kosztowne wysyłki kurierskie dostępne są dzisiaj w zaskakująco niskich cenach. Zawsze jednak warto sprawdzić, czy nie można zaoszczędzić jeszcze bardziej. Jak najlepiej oszczędzać na wysyłaniu paczek przez kuriera?

Read More