Breaking News

Nieruchomości

bezpieczenstwo bhp

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego – jakie wymagania powinna spełniać?

30 sierpnia 2022

Każda firma powinna być odpowiednio zabezpieczona przed kryzysami, które mogą realnie zagrozić bezpieczeństwu oraz zdrowiu pracowników. Właśnie dlatego instrukcja bezpieczeństwa pożarowego odgrywa tak ważną rolę. Jakie wymogi powinna spełniać? Specjaliści podpowiadają.

Read More

Hale produkcyjne – jak wybrać najlepsze?

4 kwietnia 2022

Wiele firm zajmujących się wytwarzaniem jakiegokolwiek produktu, potrzebuje do tego specjalnego miejsca. Są nimi oczywiście hale produkcyjne, które muszą być dopasowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Jak znaleźć idealną halę przy wchodzeniu na rynek produkcyjny? Oto kilka kluczowych elementów, które warto wziąć pod uwagę. 

Read More
ogrzewanie

Projektujemy instalację grzewczą gazową. Jak zapewnić sobie komfort cieplny w domu?

9 stycznia 2022

Budowa domu to poważne przedsięwzięcie, które na pewno sporo będzie nas kosztować. Wybierając projekt domu, szczególną uwagę należy zwrócić na jakość i ciągłość izolacji, jak również na rodzaj instalacji grzewczej. W przypadku instalacji gazowej, która jest bardzo popularna, warto określić własne oczekiwania oraz wybrać odpowiedniej jakości kocioł grzewczy. To zdecydowanie przełoży się na uzyskanie komfortowej […]

Read More
odświeżenie nieruchomości

Remont mieszkania – czy to drogie przedsięwzięcie?

19 października 2021

Odnowienie mieszkania, w którym mieszkamy lub odświeżenie nieruchomości, którą dopiero zakupiliśmy ma dla nas ogromne znacznie. Lepiej mieszka się nam w czterech kątach spełniających nasze oczekiwania i takich, które można uznać za komfortowe. Ale czy zawsze jest to kosztowny wydatek? 

Read More
salon

Co robić, gdy upał w mieszkaniu nie pozwala normalnie funkcjonować?

31 sierpnia 2021

Długo utrzymująca się wysoka temperatura w domu lub mieszkaniu może zdecydowanie powodować różnego rodzaju problemy zdrowotne. Może być również w niektórych przypadkach niezwykle poważnym zagrożeniem dla życia. Stąd konieczność szybkiego działania oraz stosowania takich rozwiązań, które sprawią, że bez żadnego problemu osiągniemy w pomieszczeniach taką temperaturę, jaką chcemy mieć. Rozwiązaniem jest oczywiście klimatyzacja.

Read More
sypialnia

Remont sypialni w stylu loft. Czy łóżko metalowe to dobry pomysł?

25 sierpnia 2021

Styl loftowy, przemysłowy z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród młodszych osób, jak również tych bardziej doświadczonych. Wykorzystanie  odpowiednich materiałów oraz przede wszystkim wyposażenia sprawi, że bez żadnego problemu osiągniemy odpowiedni komfort mieszkania. Warto pomyśleć nad odpowiednim łóżkiem, gdyż jest to absolutnie podstawowe wyposażenie.

Read More
remont elewacji

Remont elewacji – jakich narzędzi nie może zabraknąć?

10 sierpnia 2021

Elewacja to najbardziej wierzchnia warstwa zewnętrznych ścian domu jednorodzinnego, które spełnia dwa kluczowe zadania. Pierwszym z nich jest zabezpieczenie całego obiektu przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Elewacja jednocześnie spełnia funkcję estetyczną i decyduje o ostatecznym designie budynku. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepiej wykonana fasada od czasu do czasu wymaga odświeżenia lub większego remontu. Zatem jakich […]

Read More
kontener na gruz

Remont ogrodu. Co robić z odpadami?

5 czerwca 2021

Sezon wiosenno-letni sprawia, że możemy cieszyć się nie tylko piękną pogodą, ale również możliwością przeprowadzenia wszystkich prac budowlanych, remontowych, ogrodniczych. Remont ogrodu, nawet najmniejszy, powinien być oczywiście dobrze zaplanowany. Dysponowanie odpowiednimi narzędziami, materiałami, roślinami, oświetleniem, a także kontenerem na odpady jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Kontener umożliwia sprawne wyrzucanie wszystkich odpadów.

Read More
fotowoltaika

Panele fotowoltaiczne jako troska o ekologię?

9 maja 2021

Rośnie świadomość ekologiczna Polaków. To niezwykle cieszy, gdyż dbałość o środowisko jest podstawą, która ma zapewnić nam długie i komfortowe życie. Ekologia zaczyna się przede wszystkim w naszym domu, gdzie zużywamy mniej wody, oszczędzamy prąd, dysponujemy ekologiczną oczyszczalnią ścieków, montujemy panele fotowoltaiczne. Ilość rozwiązań, które można zastosować, aby żyć bardziej ekologicznie jest duża. Od nas […]

Read More
Inwestycja w nieruchomość

Jak sprzedać inwestycję deweloperską?

30 października 2020

Liczba ofert nieruchomości z rynku pierwotnego nieustannie wzrasta. Widać to szczególnie w dużych miastach, których obrzeża lub ścisłe centra upodobali sobie deweloperzy. Sam proces powstawania inwestycji jest długi, skomplikowany i wymaga dopełnienia szeregu kwestii formalnoprawnych. Nie przeszkadza to deweloperom przekazywać do sprzedaży projekty, których jeszcze nie oddano do użytku. Jak z sukcesem sprzedać taką inwestycję?

Read More
Rynek nieruchomości

Rynek nieruchomości w czasie kryzysu

6 kwietnia 2020

Epidemia koronawirusa wpływa na wszelkie aspekty działalności człowieka. Już odcisnęła swe piętno na stanie globalnej gospodarki, powodując upadki firm, a także masowe zwolnienia w firmach jeszcze działających. Do tego należy również zaliczyć zawirowania na wielu rynkach finansowych, a także surowcowych. Także rynek nieruchomości nie jest odporny na skutki wywołane epidemią. Analitycy rynku wieszczą spadki cen […]

Read More