Wynajem samochodów dla firm

wynajem aut

Nie każde przedsiębiorstwo dysponuje ilością gotówki umożliwiającą zakup nowych samochodów do użytku pracowników. Tak samo, nie zawsze istnieje szansa na skorzystanie z opcji leasingu aut służbowych, na szczęście na rynku istnieją jeszcze inne rozwiązania. Alternatywę stanowi choćby wynajem floty dla firm z każdej branży, mogą z niej korzystać wszyscy, którzy chcą zapewnić najlepsze warunki dla wykonywania zadań zawodowych. Ponadto odchodzi wówczas obowiązek wykonywania przeglądów technicznych, gdyż pieczę nad tym stanowią firmy świadczące usługi wynajmu.

Wynajem flot dla firm

Bardzo modne i pożądane stały się ekonomiczne i niewielkie auta miejskie, którymi z łatwością można wszędzie zaparkować, a przy okazji podróżowania nie emituje się szkodliwych substancji do atmosfery. Chcąc przetestować takie rozwiązanie, wystarczy skorzystać z oferty Traficar dla firm, która jest bardzo korzystna pod względem finansowym. Pierwszą z najważniejszych zalet jest dokonywanie opłat wyłącznie za faktycznie przejechane kilometry. Do tego dolicza się jednorazową opłatę startową – konto, które należy założyć jest w pełni darmowe i pozbawione konieczności dokonywanie dodatkowych płatności przed skorzystaniem. Stawki za przejechane kilometry zawsze można sprawdzić w odpowiedniej zakładce – jest ona dostępna na stronie i w powiązanej aplikacji.

Ciekawą i bardzo korzystną możliwością jest także rezerwacja pojazdu, czego można dokonać za pomocą aplikacji telefonicznej i dostępnej w niej mapki najbliższej okolicy. Traficar dla firm umożliwia wybór lokalizacji wynajmu auta, tak by punkt znajdował się w najbliższym miejscu obecnego pobytu osoby dokonującej rezerwacji. Poza informacjami na temat lokalizacji pojazdu, klient otrzymuje także informację o poziomie paliwa w baku. Chcąc wejść do auta niezbędne jest skorzystanie z aplikacji, dzięki której skanuje się jeden z kodów QR umieszczonych na samochodzie. Poprawność kodu zostaje od razu zweryfikowana i w ten sposób można już wejść i odpalić kluczykiem pojazd. Znajduje się on w schowku, należy go odłożyć po zakończeniu okresu korzystania z samochodu.

wynajem aut

Z jakich aut można skorzystać w Traficar dla firm?

Traficar dla firm umożliwia skorzystanie z samochodu Renault Clio, który charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i wieloma dogodnościami. Na uwagę zasługuje przede wszystkie komfort wnętrza. Otwieranie drzwi za pomocą centralnego zamka jest możliwe przy użyciu Karty Renault, ponadto szyby reguluje się elektrycznie. Fotel kierowcy jest doskonale dopasowany do każdego wzrostu, gdyż posiada funkcję regulacji wysokości. Auto posiada klimatyzację, przyciemniane tylne szyby oraz specjalny system umożliwiający mocowanie fotelika dla dziecka. Istotne są ponadto udoskonalenia doceniane zwłaszcza podczas jazdy samochodem. Na korzyść przemawiają czujniki światła i zmierzchu, parkowania tyłem, ogranicznik prędkości, wspomaganie ułatwiające podjazd pod górę oraz ABS. Dla miłośników multimediów zamontowano również komputer pokładowy i system Media NaV Evolution.