Breaking News

Zobacz również

notariusz

Czym zajmują się notariusze? Co warto wiedzieć?

18 stycznia 2023

Notariusze to urzędnicy państwowi, którzy są odpowiedzialni za świadczenie usług prawnych, występowanie w roli świadków i wykonywanie innych ważnych formalności związanych z prawem. Czym jeszcze się zajmują?

Read More
kredyt we frankach

Kredyty we frankach – na jaką pomoc prawną można uzyskać?

17 stycznia 2023

Kredyty we frankach stanowią poważny problem dla wielu polskich kredytobiorców, którzy zaciągnęli zobowiązania w obcej walucie. W momencie gdy cena franka szwajcarskiego wzrasta w stosunku do złotówki, raty kredytów we frankach również rosną, co może prowadzić do trudności finansowych.

Read More
promocja firmy

Jak wykorzystać wydruki wielkoformatowe w promocji firmy?

13 stycznia 2023

Skuteczna promocja pozwala dotrzeć do dużego grona odbiorców. To sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, a także pozyskanie nowych klientów. Jedną z powszechnie stosowanych metod promocji jest wykorzystywanie reklamy wielkoformatowej.

Read More
biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe – w czym może pomóc firmie?

4 stycznia 2023

Biuro rachunkowe jest miejscem, w którym każdy przedsiębiorca, ale również i osoba prywatna znajdą pomoc oraz wsparcie. Warto jednak wiedzieć, kiedy dokładnie zwrócić się do specjalistów, którzy tam pracują. W ten sposób można będzie skutecznie rozwiązać swój problem.

Read More
outsourcing ksiegowy

Outsourcing księgowy dla firm — czym jest?

2 stycznia 2023

Jeżeli twoja firma prężnie się rozwija, korzystanie z usług jednego księgowego może być niewystarczające. Z czasem okaże się, że możesz zdecydować się na dwa rozwiązania tej sytuacji. Albo postawisz na rozwój własnego działu księgowości, albo zatrudnisz firmę zewnętrzną. Coraz więcej przedsiębiorców kieruje się kwestiami ekonomicznymi i z tego powodu stawia na drugie rozwiązanie. Co zatem […]

Read More
biuro rachunkowe

Biuro księgowe – jakiego wsparcia może udzielić?

14 grudnia 2022

Przedsiębiorcy, którzy posiadają własną działalność gospodarczą powinni postarać się, by ich firmy działały możliwie jak najbardziej efektywnie. Nie zawsze jednak jest to możliwe samodzielnie. Czasem konieczne może być wsparcie z zewnątrz, na przykład ze strony innych firm. Świetnym przykładem może być biuro księgowe. Jakiego wsparcia może udzielić takie biuro i gdzie je znaleźć?

Read More

Jak wdrożyć grywalizację w swoim biznesie?

30 października 2022

Grywalizacja to proces wykorzystywania elementów typowych dla gier (zdobywanie punktów, osiąganie leveli) w kontekstach niezwiązanych z grą w celu angażowania i motywowania ludzi. Prawidłowo wdrożona grywalizacja może pomóc firmom osiągnąć ich cele, zapewniając klientom przyjemne i satysfakcjonujące doświadczenie. Istnieje wiele korzyści płynących z grywalizacji Twojej firmy, w tym zwiększone zaangażowanie klientów, lojalność i konwersje. Jednak ważne jest, […]

Read More
Facylitacja

Rola facylitatora w procesie ułatwień

28 października 2022

Facylitacja przekształciła się w odrębną dyscyplinę, która jest wykorzystywana na każdym poziomie organizacji, aby pomagać pracownikom w podejmowaniu szybkich, trafnych decyzji, rozwiązaniu problemu lub generowaniu kreatywnych pomysłów. Facylitacja kontrolowanie sposobu pracy zespołu lub grupy, który wykorzystuje się w wielu obszarach biznesu, przy prowadzeniu spotkań, do prowadzenia procesów rozwoju grupy, złożonych i dobranych warsztatów i zajęć. Dobrze zarządzane i zorganizowane spotkania firmy […]

Read More
skladki zus

Mały ZUS 2022 – ile wynosi i kto może z niego skorzystać?

17 października 2022

Mały ZUS to ulga w opłacaniu składek ZUS dla przedsiębiorców uzyskujących małe przychody. Pierwszy raz pojawiła się w 2019 roku. Ponieważ pierwsza forma ulgi została przyjęta zarówno z entuzjazmem jak i krytyką, przekształcono ją na „mały ZUS plus”. 

Read More
automatyzacja przemyslu

Automatyzacja procesów produkcyjnych – od czego zacząć?

30 września 2022

Automatyzacja procesów produkcyjnych może odkryć przed firmą wiele nowych możliwości. Jakie jednak kroki należy wykonać najpierw?

Read More
drukarka uv

Drukarka UV – dlaczego sprzedaż coraz bardziej się opłaca?

29 września 2022

Drukarki UV dla wielu osób są tematem, o którym nie słyszeli zbyt wiele. Warto się jednak nimi zainteresować, bo korzyści z ich stosowania są coraz większe. Nawet prywatni użytkownicy mogą na tym skorzystać. Jednak gdzie można kupić drukarkę UV? Dlaczego są one coraz bardziej opłacalne?

Read More