Breaking News

Firma

przesylki

Jak zwracać paczki kurierskie?

23 maja 2022

Chyba każdy choć raz był zmuszony zwrócić zakupiony towar. Procedura odstąpienia od umowy kupna przedmiotów z internetu nieco różni się od tej znanej ze sklepów stacjonarnych. Jak więc zwrócić paczki kurierskie?

Read More
zamowienia

Jak oszczędzać na wysyłkach kurierskich?

16 maja 2022

Niegdyś bardzo kosztowne wysyłki kurierskie dostępne są dzisiaj w zaskakująco niskich cenach. Zawsze jednak warto sprawdzić, czy nie można zaoszczędzić jeszcze bardziej. Jak najlepiej oszczędzać na wysyłaniu paczek przez kuriera?

Read More
handel

Z czego wynikają różnice w cenie w zależności od metody dostawy?

4 maja 2022

Jaką metodę dostawy wybrać, aby nie przepłacić? Rynek usług kurierskich stanowi jeden z prężniej rozwijających się sektorów gospodarki, a użytkownicy chętnie korzystają z szybkich dostaw pod wskazany adres, do punktu odbioru lub do automatów paczkowych. Na wybór firmy kurierskiej decydujący wpływ ma koszt oferowanych usług. Z czego wynikają różnice cen wysyłek między konkurencyjnymi dostawcami? Sprawdź […]

Read More
transport

Przewozy intermodalne – o jakich mowa?

6 kwietnia 2022

Przewozy intermodalne to nowoczesny sposób dostarczania ładunków na duże dystanse. Do transportu używa się zarówno infrastruktury kolejowej, jak i morskiej. Korzysta się także z dostawy za pomocą samochodów. Jak to działa? Wyjaśniamy.

Read More
konsultacja z prawnikiem

Prawo własności intelektualnej – o czym mowa?

5 kwietnia 2022

Innowacje, wprowadzenie na rynek nowych rozwiązań, wynalazki – to wszystko sprawia, że żyjemy o wiele bardziej komfortowo, możemy się również cieszyć życiem. Inwestując w nowe technologie, badania, warto wszystko dokładnie dobrze przemyśleć, współpracować z doświadczonym biurem patentowych, dokładnie przestudiować prawo własności intelektualnej. Zdobycie patentu oraz ochrona prawna wynalazku, są bardzo ważne.

Read More

Zatrudnienie cudzoziemców – o czym należy pamiętać?

24 marca 2022

Polskie prawo przewiduje kilka możliwości na legalizację zatrudnienia cudzoziemców. Z pewnością proces ten wymaga więcej formalności, aniżeli w przypadku zatrudnienia obywateli danego kraju. O czym należy pamiętać? Podpowiadamy.

Read More
dystrybutor

Dystrybutory wody dla firm — dlaczego warto w nie inwestować?

22 marca 2022

Woda powinna być podstawą codziennej diety każdego człowieka. O jej piciu nie można zapominać również w pracy. W firmach, w których pracuje dużo pracowników, a także przychodzi sporo gości, idealnym rozwiązaniem są dystrybutory wody. Jakie korzyści ma takie rozwiązanie?

Read More
drukowanie

Optymalizacja wydruku – co powinien zapewniać producent oprogramowania?

26 stycznia 2022

Nowelizacja przepisów w ramach projektu „Polskiego Ładu” stawia wielu przedsiębiorców w problematycznej sytuacji. Aby móc w dalszym ciągu świadczyć swoje usługi bez znaczącej podwyżki cen, muszą oni poszukać rozwiązań, które pomogą im wydzielić cenne oszczędności w obrębie firmy. Czy inwestycja w system do optymalizacji kosztów pomoże osiągnąć założone cele? Jaką rolę w procesie generowania oszczędności […]

Read More
kaloryfer

Tanie ogrzewanie decentralne sklepu. To możliwe

19 sierpnia 2021

Coraz więcej osób, które decydują się na prowadzenie sklepu wybiera ekologiczne sposoby ogrzewania. Do dyspozycji mamy wiele możliwości, wśród najpopularniejszych możemy między innymi wymienić promienniki podczerwieni. Są one wydajne, skuteczne, praktyczne, ekologiczne, skuteczne i stosunkowo niedrogie w codziennym użytkowaniu. Plusem wynikającym z użytkowania jest skuteczne ogrzewanie.

Read More
suplementy diety

Co warto wiedzieć o kapsułkowaniu suplementów diety i leków

27 lipca 2021

Kapsułki to coraz bardziej popularna postać podawania leków i suplementów diety. Ekstrakty roślinne i substancje mineralne w kapsułach wchłaniają się lepiej, niż w przypadku prasowanych tabletek. Większość osób przyjmuje kapsułki chętniej, niż prasowane tabletki, kojarzone z silnymi i wywołującymi liczne skutki uboczne lekami. W przypadku suplementów rozpuszczanych we frakcjach tłuszczowych i wodnych, kapsułka to często […]

Read More
magazyn

Poprawne sterowanie maszynami w hali. Jak taki efekt uzyskać?

18 lipca 2021

Trudno prowadzić nowoczesną halę produkcyjną, gdzie mamy do czynienia z bardzo dużą ilością różnego typu sprzętu, bez odpowiedniego sterowania. Produkcja materiałów budowlanych, remontowych, kosmetyków, żywności lub innych produktów wymaga specjalistycznego sprzętu, jak również prawidłowo dobranej automatyki przemysłowej. To właśnie ona jest niezwykle ważna i sprawia, że wszystko będzie po prostu działać, jak należy.

Read More